Pri nákupe nad 50 € doprava a darček zadarmo

Doprava a platba

1. Prepravné náklady a balné – Slovenská republika

Cena za prepravné náklady a balné v rámci Slovenskej republiky, v e-shope SportCool, s. r. o. , ktorú je kupujúci povinný uhradiť súčasne s úhradou kúpnej ceny, sú 3,60 EUR. Platba pri doručení na dobierku je spoplatnená čiastkou 1,20 EUR. Tovar zasielame prepravnou službou DPD.

V prípade platby prevodom na účet, budú kupujúcemu účtované len prepravné náklady vo výške 3,60 EUR. Tovar zasielame prepravnou službou DPD, po prijatí platby za objednaný tovar.

Pri objednávkach nad 50 EUR prepravné náklady a balné sú pre kupujúceho zadarmo, tovar bude zaslaný prepravnou službou DPD, t. j. náklady na dopravu a dobierku uhradí spoločnosť SportCool, s. r. o. .
V prípade objednávky vyššej ako 50 EUR a platby prevodom na účet je doručenie tovaru prepravnou službou DPD zadarmo. Tovar zasielame až po prijatí platby za objednaný tovar.

Pokiaľ by z technických alebo logistických dôvodov zaslanie tovaru prebiehalo v niekoľkých etapách, účtujeme prepravné náklady a balné len raz.

2. Prepravné náklady a balné – Česká republika

Cena za prepravné náklady a balné do Českej republiky, v e-shope SportCool, s. r. o. , ktorú je kupujúci povinný uhradiť súčasne s úhradou kúpnej ceny, je 8,50 EUR. Platba pri doručení na dobierku je spoplatnená čiastkou 2,50 EUR. Tovar zasielame prepravnou službou DPD.

V prípade platby prevodom na účet, budú kupujúcemu účtované len prepravné náklady vo výške 8,50 EUR. Tovar zasielame prepravnou službou DPD, po prijatí platby za objednaný tovar.

Pokiaľ by z technických alebo logistických dôvodov zaslanie tovaru prebiehalo v niekoľkých etapách, účtujeme prepravné náklady a balné len raz.

3. Platobné podmienky

Kúpna cena za tovar dohodnutá v kúpnej zmluve medzi predávajúcim a kupujúcim je uvedená v akceptácii objednávky.

Kupujúci je povinný zaplatiť predávajúcemu kúpnu cenu za dohodnutý tovar v lehote podľa kúpnej zmluvy, najneskôr však pri prevzatí tovaru.

V prípade, ak kupujúci nezaplatí predávajúcemu celú kúpnu cenu do momentu dodania tovaru na miesto dodania, predávajúci je oprávnený odoprieť dodanie tovaru kupujúcemu. Všetky vyhlásené cenové akcie sú platné vždy len do vypredania zásob alebo do uplynutia doby ich trvania. Kupujúci si spôsob platby záväzne vyberá pri zostavovaní objednávky, nakoľko nie všetky spôsoby platby sú dostupné pre všetky spôsoby dopravy, výdajné miesta či skupiny tovarov – e-shop automaticky pri zostavovaní objednávky umožní vybrať iba taký spôsob platby, ktorý je v danej konfigurácii možný.

Možnosti platby:

Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v hotovosti.

Platba prevodom na účet
Za objednaný tovar zaplatíte prevodom na účet. Po prijatí platby bude objednávka vyexpedovaná.
Banka: UniCredit Bank Slovakia, a.s.
IBAN: SK0411110000001440561009 | SWIFT: UNCRSKBX

Platba zaslaním hotovosti alebo šekov do spoločnosti bohužiaľ nie je možná. Vylučujeme akúkoľvek zodpovednosť za stratu.

2019-2022 © Sportcool, spol. s r.o. | Všetky práva vyhradené | Created by Originals s.r.o.