Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo

Doprava a platba

1. Prepravné náklady a balné – Slovenská republika

Cena za prepravné náklady a balné v rámci Slovenskej republiky, v e-shope SportCool, s. r. o., ktorú je kupujúci povinný uhradiť súčasne s úhradou kúpnej ceny, sú: 

  • 3,90 EUR prepravnou službou DPD
  • 3,00 EUR na výdajné miesto PACKETA alebo do samoobslužného výdajného miesta Z-BOX

Platba pri doručení na dobierku je spoplatnená čiastkou 1,20 EUR

V prípade platby prevodom na účet alebo platby platobnou kartou, budú kupujúcemu účtované len prepravné náklady. Tovar zasielame až po prijatí platby za objednaný tovar.

Pri objednávkach nad 100 EUR prepravné náklady a balné sú pre kupujúceho zadarmo a náklady na dopravu a dobierku uhradí spoločnosť SportCool, s. r. o.

V prípade platby prevodom na účet alebo platby platobnou kartou, tovar zasielame až po prijatí platby za objednaný tovar.

Pokiaľ by z technických alebo logistických dôvodov zaslanie tovaru prebiehalo v niekoľkých etapách, účtujeme prepravné náklady a balné len raz.

2. Prepravné náklady a balné – Česká republika

Cena za prepravné náklady a balné do Českej republiky, v e-shope SportCool, s. r. o., ktorú je kupujúci povinný uhradiť súčasne s úhradou kúpnej ceny, je:

  • 8,50 EUR prepravnou službou DPD
  • 4,80 EUR na výdajné miesto PACKETA alebo do samoobslužného výdajného miesta Z-BOX

Platba pri doručení na dobierku nie je možná.

Tovar zasielame po prijatí platby za objednaný tovar.

Pokiaľ by z technických alebo logistických dôvodov zaslanie tovaru prebiehalo v niekoľkých etapách, účtujeme prepravné náklady a balné len raz.

3. Platobné podmienky

Kúpna cena za tovar dohodnutá v kúpnej zmluve medzi predávajúcim a kupujúcim je uvedená v akceptácii objednávky.

Kupujúci je povinný zaplatiť predávajúcemu kúpnu cenu za dohodnutý tovar v lehote podľa kúpnej zmluvy, najneskôr však pri prevzatí tovaru.

V prípade, ak kupujúci nezaplatí predávajúcemu celú kúpnu cenu do momentu dodania tovaru na miesto dodania, predávajúci je oprávnený odoprieť dodanie tovaru kupujúcemu. Všetky vyhlásené cenové akcie sú platné vždy len do vypredania zásob alebo do uplynutia doby ich trvania. Kupujúci si spôsob platby záväzne vyberá pri zostavovaní objednávky, nakoľko nie všetky spôsoby platby sú dostupné pre všetky spôsoby dopravy, výdajné miesta či skupiny tovarov – e-shop automaticky pri zostavovaní objednávky umožní vybrať iba taký spôsob platby, ktorý je v danej konfigurácii možný.

Možnosti platby:

Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v hotovosti alebo platobnou kartou.

Platobnou kartou
Za tovar zaplatíte po vytvorení objednávky cez platobnú bránu GP webpay.

Platba prevodom na účet
Za objednaný tovar zaplatíte prevodom na účet. Po prijatí platby bude objednávka vyexpedovaná.
Banka: UniCredit Bank Slovakia, a.s.
IBAN: SK0411110000001440561009 | SWIFT: UNCRSKBX

Platba zaslaním hotovosti alebo šekov do spoločnosti bohužiaľ nie je možná. Vylučujeme akúkoľvek zodpovednosť za stratu.

2019-2022 © Sportcool, spol. s r.o. | Všetky práva vyhradené | Created by Originals s.r.o.