Pri nákupe nad 100 € doprava zadarmo

Materiály

100% Merino vlna

Čistá Merino vlna schoeller je prírodná priadza s dlhou životnosťou, dobre odoláva žmolkovaniu, je prirodzene jemná a neškriabe, je antibakteriálna a odoláva zápachu, ideálne reguluje teplotu, hreje aj keď je mokrá a je antialergénna.

50% Merino vlna/50% akryl

Priadza Fleur je zložená z 50% Merino vlny (ušľachtilá, veľmi jemná vlna) a 50% Akryl Low Pilling (akryl s úpravou proti žmolkovaniu). Kombinácia jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, menej sa žmolkuje a je prirodzene antibakteriálna a bez zápachu.

FOLCO®

FOLCO® priadza od talianskej firmy Filivivi je zložená z 50% Merino vlny a 50% prémiového akrylu Dralon®. Kombinácia Merino vlny a prémiového akrylu Dralon® vyniká jemnosťou, neškriabe, menej sa žmolkuje a je prirodzene antibakteriálna a bez zápachu.

Polycolon®

Polycolon® je hydrofóbna priadza, ktorá neabsorbuje vlhkosť a odvádza ju od pokožky. Má veľmi dobré tepelné vlastnosti a nedráždi pokožku, vďaka čomu je vhodná pre aktívnych športovcov, ale aj na bežné nosenie.

TEFLON™ Fabric Protector

TEFLON™ Fabric Protector aplikovaný na priadzu Fleur dodáva výrobkom vodoodpudivosť a zvýšenú odolnosť voči znečisteniu. Pretože Teflon™ obklopuje jednotlivé vlákna, nemá vplyv na priedušnosť úpletu. Je odolný voči praniu a chemickému čisteniu.

EQ-TECH

EQ-TECH je vodoodpudivá, absolútne vetruodolná a extrémne priedušná membrána.Táto kombinácia chráni pred vetrom a zabraňuje nežiaducemu podchladeniu a zároveň prehriatiu pri aktívnom nosení.

SympaTex®

SympaTex® je absolútne vetruodolná a extrémne priedušná membrána, ktorá poskytuje optimálnu tepelnú reguláciu, ochranu a komfort za každých poveternostných podmienok.

PinTex®

PinTex® je nepremokavá, absolútne vetruodolná no zároveň priedušná membrána, ktorá poskytuje optimálnu tepelnú reguláciu a ochranu a komfort za každých poveternostných podmienok.

Tecnopile® Fleece

Fleece najvyššej kvality, ktorý zaručuje odolnosť proti žmolkovaniu, vysokú termoizoláciu, optimálnu priedušnosť, elasticitu, nedráždivosť a jemnosť.

Tecnowool®

Tecnowool® kombinuje tie najlepšie vlastnosti Merino vlny s funkčnými vlastnosťami syntetickej priadze a membrány NO WIND. Táto výnimočná kombinácia materiálov zaručuje absolútnu vetruodolnosť a ideálnu priedušnosť. Materiál efektívne odvádza vlhkosť od pokožky a je prirodzene odolný proti UV žiareniu.

YKK

Svetový líder vo výrobe zipsov.

GREENSOUL

Funkčný strečový materiál vyrobený zo 100% recyklovaných vlákien. Zloženie: 83% polyester a 17% elastan

WINDCONTROL

Funkčný strečový materiál so zvýšenou vetruodolnosťou. Zloženie: 84% polyester a 16% elastan

QUICK DRY

Extrémne ľahký, rýchloschnúci funkčný materiál so štruktúrou včelieho plástu. Zloženie: 100% polyester

2019-2022 © Sportcool, spol. s r.o. | Všetky práva vyhradené | Created by Originals s.r.o.