Materiály

Fleur - 50% Merino vlna/50% akryl

Priadza Fleur je zložená z 50% Merino vlny (ušľachtilá, veľmi jemná vlna) a 50% Akryl Low Pilling (akryl s úpravou proti žmolkovaniu). Kombinácia jemnej Merino vlny a prémiového akrylu vyniká jemnosťou, neškriabe, nežmolkuje sa a je prirodzene antibakteriálna a bez zápachu. 

ZEFIR - 100% Merino vlna

Čistá Merino vlna ZEFIR je prírodná priadza s dlhou životnosťou, dobre odoláva žmolkovaniu, je prirodzene jemná a neškriabe, je antibakteriálna a odoláva zápachu, ideálne reguluje teplotu, hreje aj keď je mokrá a je antialergénna.

Polycolon®

Polycolon® je hydrofóbna priadza, ktorá neabsorbuje vlhkosť a odvádza ju od pokožky. Má veľmi dobré tepelné vlastnosti a nedráždi pokožku, vďaka čomu je vhodná pre aktívnych športovcov, ale aj na bežné nosenie.

TEFLON®

TEFLON® Fabric Protector aplikovaný na priadzu Fleur dodáva výrobkom vodoodpudivosť a zvýšenú odolnosť voči znečisteniu. Pretože Teflon® obklopuje jednotlivé vlákna, nemá vplyv na priedušnosť úpletu. Je odolný voči praniu a chemického čisteniu.

EQ-TECH

EQ-TECH je vodoodpudivá, absolútne vetruodolná a extrémne priedušná membrána. Táto kombinácia chráni pred vetrom a zabraňuje nežiaducemu podchladeniu a zároveň prehriatiu pri aktívnom nosení.

SympaTex®

SympaTex® je absolútne vetruodolná a extrémne priedušná membrána, ktorá poskytuje optimálnu tepelnú reguláciu, ochranu a komfort za každých poveternostných podmienok. 

Tecnopile® Fleece

Fleece najvyššej kvality, ktorý zaručuje odolnosť proti žmolkovaniu, vysokú termoizoláciu, optimálnu priedušnosť, elasticitu, nedráždivosť a jemnosť.

Tecnowool®

Tecnowool® kombinuje tie najlepšie vlastnosti Merino vlny s funkčnými vlastnosťami syntetickej priadze a membrány NO WIND. Táto výnimočná kombinácia materiálov zaručuje absolútnu vetruodolnosť a ideálnu priedušnosť. Materiál efektívne odvádza vlhkosť od pokožky a je prirodzene odolný proti UV žiareniu.